TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej
22 maja ma się odbyć nadzwyczajne walne zgromadzenie udziałowców Polskich Linii Lotniczych LOT. W jego trakcie zostaną powołani nowi członkowie rady nadzorczej przewoźnika.
reklama
Jak podaje "Puls Biznesu" najprawdopodobniej w skład rady nadzorczej PLL LOT zostaną powołani były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski i były prezes TP SA Maciej Witucki. Obydwaj znaleźli się wśród sześciu kandydatów zakwalifikowanych w pierwszym etapie naboru ogłoszonego przez Ministerstwo Skarbu Państwa na początku kwietnia.
Gazeta, powołując się na swego informatora podaje, że władze przewoźnika liczą, że znane nazwiska w radzie nadzorczej pomogą w negocjacjach z Komisją Europejską, a także przy poszukiwaniach inwestora.
© 2025 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami