TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-08-31 - Zmiany personalne w Emirates

Linie Emirates zapowiadają zmiany na stanowiskach kierowniczych w pionie handlowym przewoźnika w Azji Zachodniej, Afryce, regionie Zatoki Perskiej i Azji Środkowej.

reklama


Sześciu doświadczonych członków zespołu pokieruje inicjatywami handlowymi Emirates na kluczowych rynkach, skupiając się na odbudowie pozycji lidera i rozwoju bazy klientów w miarę stopniowego łagodzenia obostrzeń w poszczególnych krajach. Zmiany wchodzą w życie 1 września tego roku.

Jabr al-Azeeby obejmie stanowisko wiceprezesa w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Jabr pracuje w Emirates od 16 lat - dotychczas pełnił obowiązki country managera w Ugandzie, Tajlandii, Pakistanie i na Cyprze, a ostatnio sprawował funkcję wiceprezesa w Indiach i Nepalu.

Mohammed Alnahari Alhashmi obejmie stanowisko wiceprezesa w Pakistanie. W ciągu 18-letniej kariery w Emirates Mohammed sprawował różne funkcje, m.in. na stanowiskach kierowniczych w Kuwejcie, Indonezji, Syrii i ZEA, a ostatnio był wiceprezesem w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Mohammad Sarhan, który dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa w Pakistanie, zostanie wiceprezesem w Indiach i Nepalu. Mohammad rozpoczął pracę w Emirates w 2009 r. w Wybrzeżu Kości Słoniowej, a następnie pory sprawował różne funkcje kierownicze w pionie handlowym przewoźnika w Wietnamie, Grecji, Tajlandii, Mjanmie i Kambodży.

Rashed Alfajeer, country manager w Maroku, obejmie równoważne stanowisko w Iranie. Kariera Rasheda w Emirates rozpoczęła się w 2013 r. od programu szkoleniowego dla dyrektorów handlowych. Od tamtej pory Rashed pełnił różne funkcje, m.in. dyrektora handlowego na Sri Lance, district managera w Ad-Dammamie i Prowincji Wschodniej Arabii Saudyjskiej oraz country managera w Tanzanii.

Khalfan Al Salami, country manager w Sudanie, obejmie równorzędne stanowisko w Maroku. Khalfan dołączył do programu szkoleniowego Emirates dla dyrektorów handlowych w 2015 r. i kontynuował szkolenie w Madrycie przed powołaniem na dyrektora handlowego w Kuwejcie. Od tamtej pory pełnił funkcję country managera w Sudanie.

Rashed Salah Al Ansari, zostanie country managerem w Sudanie. Rashed pracuje w Emirates od 2017 r. - dotychczas pracował jako commercial support manager w Singapurze i Jordanii.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com