TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-12 - Do jutra trwają zapisy do Weekendu za pół ceny

Zostań Partnerem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"! Na zgłoszenia jest czas do jutra, 13 lutego.

reklama


Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia rejestracji partnerów branżowych, którzy wezmą udział w IV edycji akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, organizacje i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego zachęca się do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Zachęcam przedstawicieli branży, aby stworzyli z nami ofertę marcowego weekendu za pół ceny. W ostatniej edycji udział wzięło 110 tys. turystów. To pokazuje, że Polacy coraz chętniej przyłączają się do tej akcji - mówi Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Rejestracja partnerów branżowych zakończy się 13 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 21 lutego. Finał akcji zaplanowano na weekend od 9 do 11 marca. "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród turystów jak i branży. Spotykamy się z bardzo pozytywnym odzewem wśród uczestników poprzednich edycji. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że 90% Partnerów zadeklarowało ponowny udział w wydarzeniu- mówi Dariusz Rogowski, Podsekretarz Stanu w MSiT.

Dzięki akcji polscy turyści mogą zaplanować wypoczynek w Polsce w korzystnej cenie. Wydarzenie generuje pozytywne skutki również dla branży, która nie tylko może liczyć na wpływy finansowe ale również na możliwość wspólnej promocji w tzw. sezonie niskim. Ostatnia, jesienna edycja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" przyciągnęła uwagę 554 Partnerów, którzy zaangażowali się w kampanię i zaoferowali swoje produkty oraz usługi w obniżonych cenach. Dzięki temu turyści zaoszczędzili 8 milionów złotych, a drugie tyle zarobiła branża.

Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" z każdą edycją przynosi coraz więcej korzyści. Również i tym razem liczymy na wzrost liczby partnerów i przygotowanych przez nich ofert. To szansa, by zaprezentować swoje najlepsze atuty i przekonać turystów do powrotu w innym terminie - mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Zgłoszenia można wysyłać zapomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl Tam też znajdują się szczegółowe informacje o akcji.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com