TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2020-05-19 - European Best Destinations: Polski obiekt najlepszym miejscem na ślub

European Best Destinations ogłosił listę najlepszych europejskich miejsc na wesele. Cieszy fakt, że zwycięzcą rankingu okazał się polski obiekt.

reklama


Położony nad Zalewem Szczecińskim Pałac Manowce zdobył tytuł European Best Wedding Venue 2020, nadany przez European Best Destinations. To miejsce przywodzi na myśl dom z filmu "Wielki Gatsby" z Leonardo di Caprio, lub wystrój eleganckiej i błyszczącej atmosfery "Marii-Antoininy" z Kirsten Dust. Różnica polega na tym, że Pałac Manowce to nie fikcja, ale prawdziwe wymarzone miejsce na ceremonię ślubną - w taki sposób uzasadniają swój wybór autorzy rankingu.

Poniżej pierwsza dziesiątka rankingu:

  1. Pałac Manowce, Polska
  2. Pestana Viking, Algarve, Portugalia
  3. Rocabella Santorini, Santorini, Grecja
  4. Hotel du Cap Eden Roc, Antibes, Francja
  5. Kew Gardens, Londyn, Anglia
  6. Huma Kotor Bay Hotel, Kotor, Czarnogóra
  7. Hotel Danieli, Wenecja, Włochy
  8. Ice Hotel, Laponia, Szwecja
  9. Suites Alba Resort & Spa, Algarve , Portugalia
  10. Palace Elisabeth, Hvar, Chorwacja

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z powodu uzyskania tytułu European Best Wedding Venue 2020, bo jest to nie tylko wyraz uznania dla samego obiektu, ale także docenienie niezwykłych walorów krajobrazowych naszego regionuPonieważ Pałac Manowce organizuje nie tylko wesela, lecz również pobyty wakacyjne i spotkania firmowe, myślę, że dzięki temu wyróżnieniu przyciągniemy wielu gości z całego świata, którzy odkryją Polskę jako nowe, atrakcyjne miejsce na wypoczynek, wesele i imprezy firmowe - powiedziała Joanna Sinkiewicz, menedżer sprzedaży w Pałacu Manowce.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com