TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-02-12 - Air France modernizuje flotę Airbusów

Globalna inwestycja francuskiego przewoźnika jest warta 150 milionów euro i dotyczy zmian na pokładach 15 Airbusów A330.

reklama


Zgodnie z wrześniową zapowiedzią linie lotnicze Air France oddały do dyspozycji pasażerów pierwszy samolot Airbus A330 - z całkowicie zmodernizowanym wnętrzem.

Airbus A330, która wykonuje część lotów międzykontynentalnych w siatce francuskiego przewoźnika, wyposażono w nowe kabiny Klasy Ekonomicznej (167 miejsc) i Premium Economy (21 miejsc), a także zupełnie nową kabinę Klasy Biznes (36 miejsc). Stare modele foteli zastąpiono ich nowymi wersjami, zmieniły się też elementy serwisu pokładowego, osobiste ekrany przy fotelach, akcesoria podróżne i wystrój wnętrz. W sumie piętnaście maszyn Airbus A330 zostanie objętych modernizacją kabin, która potrwa do 2020 roku. Inwestycja jest warta 150 mln euro.

Pierwszy lot Air France samolotem wyposażony w nowe kabiny odbył się na początku lutego b.r. na trasie Paryż-Akra (Ghana). W najbliższym czasie, nowego produktu będą mogli doświadczyć podróżni lecący między innymi do Seattle, Chicago i Dallas (USA), Lagosu (Nigeria), czy Bengaluru i Delhi (Indie).

Na pokładzie wszystkich odnowionych kabin samolotów Airbus A330, Air France oferuje pokładowy internet. Samoloty są stopniowo wyposażane w specjalny system łączności pokładowej o nazwie Air France Connect. Platforma umożliwia podróżnym wybór pakietu internetowego i podłączenie do sieci na naszym osobistym urządzeniu (smartfon, tablet, komputer). Air France stworzył trzy różne pakiety usług, w zależności do czego chcemy wykorzystywać internet podczas naszej podróży.

Pokładowe WI-FI jest również dostępne w samolotach Boeing 787 ("Dreamliner"), a także stopniowo instalowane na pokładach Boeinga 777. Montaż internetu w Air France potrwa do końca 2020 roku, obejmując całą flotę przewoźnika.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com