TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2020-05-20 - IHG Hotels wdraża nowy program czystości

IHG Hotels & Resorts wdraża nowy program, dotyczący czystości i dezynfekcji w hotelach.

reklama


Stosując nowe, oparte na badaniach naukowych standardy, współpracując z wiodącymi w branży ekspertami Cleveland Clinic, Ecolab i Diversey sieć wprowadza program IHG Clean Promise, który ma zapewnić dodatkową ochronę.

Przyszłość podróży może wyglądać inaczej, ale bezpieczny pobyt jest fundamentem prawdziwej gościnności - i to się nigdy nie zmieni. Łącząc światowej klasy wiedzę i standardy IHG z najnowszymi badaniami naszych partnerów - Cleveland Clinic, Ecolab i Diversey, możemy zapewnić gości i współpracowników, że koncentrujemy się na ochronie ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Program "Clean Promise" to najnowsze technologie, badania naukowe, najwyższej jakości środki higieniczne, częstsze i bardziej widoczne sprawdzanie norm czystości - powiedział Keith Barr, dyrektor generalny IHG.

Program IHG "Way of Clean" obejmuje obecnie czyszczenie z użyciem środków higieny stosowanych w szpitalach. Goście hoteli należących do sieci IHG mogą się spodziewać dodatkowych procedur związanych z zapewnieniem czystości i bezpieczeństwa.


W ramach programu, w hotelach pojawią się m.in.: informacja o czystości w hotelach i w kanałach rezerwacyjnych, oznakowanie dystansujące wskazówki dotyczące korzystania ze sprzętu ochronnego. W pokojach i restauracjach zostaną udostępnione indywidualne zestawy do dezynfekcji.
Środki do dezynfekcji dostępne będą także w przestrzeni wspólnej.

Program IHG Clean Promise wejdzie w życie w hotelach należących do sieci 1 czerwca 2020 roku.

Siec IHG powołała również globalna Radę ds. Czystości IHG (Global Cleanliness Board), w której skład wchodzą eksperci w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, działalności operacyjnej hotelu oraz relacji z gośćmi. W Radzie zasiadają również zewnętrzni eksperci.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com