TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2017-10-12 - Mocne wejście SmartWings na polski rynek

SmartWings, marka handlowa zapewniająca regularne połączenia lotnicze wykonywane przez Travel Service, otwiera w sezonie letnim 2018 łącznie 13 nowych połączeń regularnych, które będą wykonywane z Warszawy i Katowic do Grecji, Chorwacji, Bułgarii i Izraela.

reklama


SmartWings zaoferuje zWarszawy podczas letniego sezonu 2018 bezpośrednie połączenia lotnicze zsześcioma atrakcyjnymi regionami - Heraklion (2x w tygodniu), Dubrownik (3x w tygodniu), Warna (3x w tygodniu), Burgas (3x w tygodniu), Tel Awiw (3x w tygodniu) i na Rodos (2x w tygodniu). ZKatowic będzie można polecieć ze SmartWings do siedmiu miejsc - Split (3x w tygodniu), Dubrownik (3x w tygodniu), Heraklion (2x w tygodniu), Saloniki (3x w tygodniu), Warna (3x w tygodniu), Burgas (3x w tygodniu), Heraklion (2x w tygodniu) i na Rodos (2x w tygodniu).

Cieszy nas to, że SmartWings wchodzi na kolejny, ważny rynek europejski i że będzie mógł zaoferować polskim podróżnym za umiarkowane ceny nowe bezpośrednie połączenia lotnicze do atrakcyjnych lokalizacji- mówi Radek Mller, główny menedżer przewoźnika SmartWings.

Bilety lotnicze SmartWings na loty zPolski podróżni będą mogli kupować od dnia dzisiejszego nie tylko za pośrednictwem stron internetowych www.smartwings.com, ale także u sprzedawców biletów i w biurach podróży. Podróżujący SmartWings ma w cenie biletu zapewniony przewóz 15 kg odprawionego bagażu + 8 kg bagażu podręcznego.

Obsługę sezonu letniego 2017 Travel Service zapewniał na polskim rynku za pośrednictwem swojej spółki - córki z wykorzystaniem 7 samolotów. Teraz w czasie sezonu zimowego 2017/2018 loty dla polskich biur podróży będzie wykonywać 5 samolotów, cztery maszyny Boeing 737 - 800 i jeden samolot do lotów długodystansowych, Airbus A330 (loty na Karaiby, do Tajlandii albo Zanzibaru).

Travel Service działa na rynku od 20 lat i jest największą czeską spółką lotniczą, która obsługuje regularne połączenia pod nazwą SmartWings, loty czarterowe i loty prywatne kategorii business jet. Oprócz Republiki Czeskiej, Travel Service działa również wPolsce, na Słowacji i na Węgrzech, gdzie ma swoje spółki - córki. Travel Service wykonuje loty z 12 lotnisk bazowych w siedmiu krajach.

Travel Service ma zamówione u amerykańskiego producenta samolotów, spółki Boeing, 30 najnowocześniejszych samolotów Boeing 737 MAX które planuje włączyć do swojej floty w latach 2018 do 2023. Travel Service jest takze posiadaczem certyfikatu IOSA (IATA Operational Safety Audit) potwierdzającym spełnianiej najbardziej zaawansowanych standardów bezpieczeństwa lotów i jakości transportu lotniczego.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com