TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-09 - Kraków coraz bardziej widoczny na mapie turystyki kongresowej

Turystyka kongresowa w Krakowie ma się coraz lepiej. Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprezentowało swoje plany na 2018 rok.

reklama


W trakcie konferencji przedstawiono 34 wydarzenia biznesowe, które w nadchodzącym roku odbędą się w obiekcie. Przeważają wśród nich kongresy medyczne. Kolejne kontakty są obecnie negocjowane. Krakowskie Biuro Festiwalowe liczy, że w centrum kongresowym w tym roku odbędzie się przynajmniej 160 imprez. Jak przekonywał zastępca prezydenta Krakowa, Andrzej Kulig, o rosnącej roli miasta w turystyce kongresowej świadczy fakt, iż ICE ma już zamówione terminy nawet na rok 2026.

Stan kalendarza na dzień 6.02.2018r. zakłada realizację 42 wydarzeń biznesowych, czyli konferencji, kongresów, spotkań korporacyjnych, sympozjów i forów, 59 imprez kulturalnych oraz dziewięć wydarzeń komercyjnych. Już dziś wiadomo jednak, że liczby te wzrosną, ponieważ w dalszym ciągu nasz zespół negocjuje kolejne kontrakty - mówiła dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego Izabela Helbin.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com