TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-09-07 - Wydarzenia dla branży na Tour Salonie

W dniach 24-26 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 32. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. W programie zaplanowano wydarzenia dla przedstawicieli branży turystycznej.

reklama


Tegoroczną edycję wydarzenia utworzy ponad 60 wystawców - regiony, miasta, gminy, biura podróży, dostawcy usług transportowych w turystyce. Jej uzupełnieniem będzie wystawa kamperów w ramach odbywających się równolegle targów Caravans Salon Poland. Tym samym cała wystawca zajmie ponad dwa pawilony targowe.

W programie wydarzeń znajdują się przede wszystkim prelekcje podróżnicze, ale organizatorzy nie zapomnieli także o przedstawicielach branży, dla których przygotowano zostały spotkania.

W piątek, 24 września o godz. 13.00 rozpocznie się panel:Turystyka indywidualna i rodzinna w czasach ograniczeń pandemicznych.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie idea turystyki kulinarnej oraz przykłady działających na świecie i w Polsce szlaków kulinarnych. Uczestnicy będą mogli bliżej zapoznać się z takimi szlakami jak: - "Smaki Dolnego Śląska"; "Mazury Zachodnie od Kuchni" i "Smaki Powiatu Poznańskiego". Zaproszenie prelegenci opowiedzą także o produktach lokalnych w kontekście tradycji, zdrowia, misji, edukacji i ważnej roli rodziny w kształtowaniu świadomości konsumenckiej. Współorganizatorami wydarzenia są: Grupa MTP - Targi Tour Salon, Polska Organizacja Turystyczna; Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna, Landbrand - Rozwój Turystyki Kulinarnej oraz Powiat Poznański. Wstęp wolny w ramach zaproszenia na targi.

Również na piątek, 24 września przewidziana jest prezentacja: "Bułgaria: całoroczny kierunek turystyczny". Rozpocznie się ona o godz. 14.30. Wydarzenie organizuje Ministerstwo Turystyki Bułgarii poprzez swoje Narodowe Przedstawicielstwo Turystyczne w Warszawie i przy współpracy Ambasady Republiki Bułgarii w Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach prezentacji Bułgarii na targach planowane jest wystąpienie Margarity Ganevej, Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Republiki Bułgarii w Polsce, prezentacja Narodowego Przedstawicielstwa Turystycznego o charakterze reklamowo-informacyjnym, przedstawiająca możliwości turystyczne Bułgarii i promująca kraj jako atrakcyjny i bezpieczny kierunek turystyczny.

Po sesji z wystąpieniami przewidziany jest czas na dyskusje i zadawanie pytań. Będzie też można przedstawić swoje sugestie co do wizerunku kraju i tego jak prezentowany jest na polskim rynku, czy też podzielić się sugestiami co do możliwości rozszerzenia współpracy. Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Jak co roku wstęp dla przedstawicieli branży turystycznej jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie na Tour Salon należy dokonać wcześniejszej rejestracji: tour-salon.plWróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com