TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-01-30 - Wegański styczeń w liniach Emirates

Wegańskie menu w linii Emirates cieszy się rosnącą popularnością. W pierwszym miesiącu bieżącego roku liczba zamówień wegańskich posiłków na pokładzie linii lotniczych Emirates wzrosła o ponad 40% w stosunku do roku ubiegłego i przewoźnik zaserwuje łącznie ponad 20 tysięcy wegańskich posiłków w styczniu.

reklama


Potrawy wegańskie są trzecim najczęstszym wyborem pasażerów w klasie ekonomicznej wśród posiłków specjalnych. W zeszłym miesiącu linie Emirates zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej dla wegan w plebiscycie przeprowadzonym wśród pasażerów przez magazyn Vegan News.

Przewoźnik ma w swojej ofercie przeszło 170 wegańskich przepisów. Wśród nich znajdują się grzybowe ravioli, warzywny tadżin z kaszą kuskus czy rago t z batatów, soczewicy i szpinaku podawane z brązowym ryżem gotowanym na parze.

Posiłki wegańskie oraz inne posiłki specjalne są dostępne na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates i we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Można zamówić je do 24 godzin przed odlotem. Wszystkie menu pokładowe są zmieniane raz wmiesiącu.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com