TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-01 - Zmiany na lepsze w Ryanair?

Irlandzki przewoźnik ujawnił szczegóły programu Always Getting Better na 5. rok. Plan zakłada znaczne usprawnienia w zakresie obsługi klienta, cyfryzacji, usług dodatkowych, a także ochrony środowiska.

reklama


Nowe inicjatywy, które pojawią się w nadchodzącym roku:Cieszymy się mogąc ogłosić nasz plan ochrony środowiska, w ramach którego na pokładach naszych samolotów, w ciągu najbliższych 5 lat, będziemy czynnie działali na rzecz eliminacji niepodlegających recyklingowi plastików. Plastikowe sztućce zostaną zastąpione przez drewniane, do serwowania napojów będziemy używali naczyń biodegradowalnych, a z oferty produktów pokładowych znikną wyroby z tworzyw sztucznych. Wprowadzimy również system umożliwiający naszym pasażerom zrównoważenie kosztów emisji dwutlenku węgla podczas lotu poprzez dobrowolną, internetową zbiórkę środków na poczet ochrony środowiska.-komentuje Kenny Jacobs, Chief Marketing Officer Ryanaira.

Wprowadzimy także "Try Somewhere New", unikatowy content o podróżach na stronie Ryanair.com, w tym przewodniki oraz filmy video z destynacji w 7 wersjach językach. Stale wprowadzamy kolejne innowacje, zmianie natomiast nie ulegnie jedna rzecz - nasze tanie loty. - dodaje Jacobs.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com