TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-08-04 - Małopolska poszukuje turystycznych skarbów

Województwo Małopolskie wraz z Małopolską Organizacją Turystyczną organizują 3. edycję konkursu "Turystyczne Skarby Małopolski".

reklama


Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

W ramach pierwszego etapu konkursu Turystyczne Skarby Małopolski można składać kandydatury w sześciu kategoriach:Zgłoszenia kandydatur do udziału w konkursie należy dokonać na stronie internetowej konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zgłaszając kandydaturę warto upewnić się, że posiada się zgodę właściciela/gospodarza/organizatora.

Termin zgłaszania kandydatur upływa 20 sierpnia 2021.

W drugim etapie konkursu odbędzie się głosowanie na wybrane obiekty. Głosowanie rozpocznie się 2 września 2021. i będzie trwało do 21 września 2021. Będzie się ono odbywać również na stronie internetowej konkursu, poprzez wypełnienie formularza do głosowania.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w październiku.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Udział w nim jest bezpłatny.

Zwycięzca w kategorii "Miejsce z klimatem - miejscowość/gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Wszyscy Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, samorządów gospodarczych, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, stowarzyszeń, fundacji turystycznych, prywatnych przedsiębiorców (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych), zarządców szlaków, innych podmiotów działających w sektorze turystycznym oraz osób fizycznych.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com