TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-08-26 - Accor powołuje nową wiceprezes ds. rozwoju luksusowych marek w Europie Północnej

Grupa Accor z nową wiceprezes ds. rozwoju luksusowych marek w Europie Północnej.

reklama


Stanowisko to objęła Maria Ashton, która doświadczenie w branży hotelarskiej i w nieruchomościach zdobywała głównie na kierowniczych stanowiskach wyższego szczebla. Znajomość międzynarodowego rynku zawdzięcza rozwojowi i zarządzaniu hotelami w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W trakcie swojej kariery Maria nadzorowała rozmaite przejęcia i oferty wiodących światowych marek.

Cieszę się z dołączenia do Accor i możliwości wzbogacenia firmy moim wieloletnim doświadczeniem w strategicznym rozwoju biznesu. Obecnie cała branża wciąż pozostaje w trudnej sytuacji. Accor dzięki niezrównanemu portfolio marek to silny partner, który pozostaje liderem rynku europejskiego, rozwijając się z godnym pozazdroszczenia rozmachem. W trakcie ostatnich miesięcy grupa cały czas spoglądała w przyszłość, rozbudowując swoją ofertę i wspierając partnerów w całym regionie. Biorąc pod uwagę rok 2022 i kolejne lata, Accor jest w dobrej pozycji pozwalającej na dalsze zaznaczanie swej obecności, w tym za sprawą kilku planowanych, spektakularnych projektów - powiedziała Maria Ashton, Vice President of Development Luxury Brands Northern Europe.

Maria Ashton dotychczas pełniła funkcję wiceprezesa ds. rozwoju biznesu Oakwood Hospitality. Wcześniej przez 13 lat zdobywała doświadczenie w hotelach Hyatt w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, gdzie również zajmowała się rozwojem biznesu.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com