TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-01-21 - Air France rozszerza pokładowe menu

Francuski przewoźnik wzbogaca ofertę gastronomiczną wprowadzając kolejną pozycję do swojego menu "A la carte".

reklama


Specjalnie dla zwolenników zdrowego trybu życia Air France rozszerza gamę posiłków serwowanych na lotach z Paryża. Przez troskę o swoich klientów stworzono lekkie i naturalnie zbilansowane menu, zachęcając do delektowania się świeżymi, wykwintnymi produktami na pokładzie długodystansowych lotów.

Od 9 stycznia 2019 r. klienci francuskiego przewoźnika będą mogli zamówić nowe "Menu a`la carte" o nazwie "Healthy", które będzie zawierać przystawkę, danie główne i deser. W klasie ekonomicznej i ekonomicznej premium usługa ma być dostępna od 1 kwietnia 2019 roku.

"Zdrowe menu" jest dostępne w sprzedaży od 90 dni do 24 godzin przed odlotem. Można je zakupić w witrynie airfrance.com w sekcji "Zarządzaj moimi rezerwacjami", podczas odprawy online, telefonicznie lub w kasach biletowych Air France za 21 euro.

Dania są serwowane podczas większości rejsów wylatujących z lotnisk w Paryżu (Charles de Gaulle oraz Orly) jak też na wybranych lotach powrotnych do Paryża, m.in. z kilku miast w USA, Kanadzie, z Gwadelupy, Reunion, Cayenne i kilku trasach z Afryki. Oferta zestawów różni się w zależności od trasy, a dania zmieniają się sezonowo - dwa razy w roku.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com