TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2020-06-15 - Touroperator uruchamia portal rezerwacyjny

Biuro podróży Tourist Polska wprowadza nowe narzędzie na rynek turystyczny.

reklama


15 czerwca, rozpoczyna działalność Lulubeds - stworzony przez touroperatora, nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych.

Jak przekonują jego twórcy, portal ma zapewnić szeroki i różnorodny typ zakwaterowania - od dużych sieciowych hoteli znanych marek poprzez pensjonaty, ośrodki wczasowe czy kwatery prywatne i agroturystyczne pozwala na zaplanowanie urlopu zarówno w największych miastach, jak i najbardziej atrakcyjnych regionach Polski. W ofercie znalazły się m.in. hotele biznesowe i konferencyjne, obiekty SPA, hotele nastawione na rodziny z dziećmi czy bardziej ekonomiczne - hostele, kwatery i apartamenty.

To co wyróżnia Lulubeds spośród innych portali, to możliwość rezerwowania noclegów na osobę, a nie całego pokoju, co pozwala na nieograniczone wprost możliwości pakietowania pobytu - łączyć można wszystkie typy wyżywienia, usługi dodatkowe oferowane przez hotel, pojedyncze noclegi, ale ioferty okresowe, a więc także np. 7-dniowe wczasy. Na Lulubeds do pobytu skompletować można atrakcje turystyczne, wycieczki fakultatywne i ciekawe wydarzenia w okolicy, samodzielnie tworząc idealny pakiet turystyczny - mówi Sebastian Nasiłowski, prezes Tourist Polska.

Klienci korzystający z usług Lulubeds mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW, email, telefon, jak również w tradycyjnym biurze obsługi oraz w sieci ponad 1000 biur partnerskich. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365dni w roku, do dyspozycji klientów jest także Biuro Obsługi Klienta, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz całodobowy telefon alarmowy.

Dzięki Lulubeds zarówno hotele, jak i mniejsze ośrodki, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne mają możliwość zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Dla większości gości pierwsze wrażenie zaczyna się na długo przed przyjazdem - od strony internetowej. Lulubeds zapewnia wsparcie w kreowaniu wizerunku, również za pośrednictwem narzędzi portalu. To duża szansa na promocję, szczególnie dla niedużych obiektów, bez zaplecza informatycznego. - przekonuje Sebastian Nasiłowski.

Portal nie pobiera opłaty za rejestrację i umieszczenie oferty w systemie. Nie ma też abonamentu, zarabia na prowizji od sprzedaży. Umożliwia również dostęp do ok. 800 biur agencyjnych oraz 2500biur współpracujących.

Jak podkreśla Sebastian Nasiłowski, Tourist Polska posiada wpis do rejestru OTiPUNPUT oraz gwarancje ubezpieczeniową, co odróżnia Lulubeds.pl od innych portali sprzedażowych, które pełnią jedynie funkcję pośredników.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com