TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2020-06-25 - LOT ogłosił wakacyjną siatkę połączeń

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. Znajdzie się w niej 36 kierunków, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych.

reklama


Pełna siatka rejsów #LOTnaWakacje dostępna jest z Warszawy. Pasażerowie mają możliwość skorzystać z lotów na lotniska Santorini, Palma de Mallorca, Kalamata, Kawala i Ochryda, do Rzymu-Fiumicino, Alicante, Malagi, Aten, Barcelony, Burgas, Chanii, Katanii, Dubrownika, Heraklionu, Larnaki, Nicei, Rijeki, Rimini, Salonik, Skopije, Splitu, Tbilisi, Podgoricy, Tirany, Tivatu, Warny, Wenecji, Zadaru, na Maltę, Sardynię oraz na wyspy Korfu, Skiathos, Kos, Rodos i Zakynthos.

Porty regionalne będą obsługiwały wybrane połączenia:


Od 18 czerwca pasażerowie polskiego, narodowego przewoźnika mogą skorzystać z nowych taryf Flex Plus, oferujących bardziej elastyczne warunki zarządzania rezerwacjami. W razie konieczności zmiany planów, bilety zakupione w taryfach Flex Plus można nie tylko wymienić czy zwrócić, ale też przepisać na inną osobę na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo pasażerowie mają także możliwość bezpłatnej rezygnacji z podróży w ciągu 24h od zakupu biletu. W przypadku biletów kupionych na mniej niż dobę przed wylotem, możliwość rezygnacji bez opłat możliwa jest do 6 godzin przed rejsem. Nowe taryfy dostępne są w sprzedaży od 18 czerwca.

Jednocześnie pasażerowie muszą się liczyć z pewnymi zmianami w dotychczasowej siatce. Część rejsów zostanie usunięta z systemów, a pasażerowie otrzymają propozycję zmiany lotu. Przed pandemią bilety sprzedawane były z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Nikt nie był w stanie przewidzieć, jak rozwinie się sytuacja epidemiczna w poszczególnych krajach i jakie obostrzenia będą obowiązywały pasażerów. Dlatego połączenia na odległe terminy były dostępne do sprzedaży w systemach rezerwacyjnych. Teraz wiemy już, że część z nich na razie nie powróci do rozkładu i zostaną z niego usunięte. Przepraszamy pasażerów za powstałe niedogodności - komentuje Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy PLL LOT.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com