TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-01-24 - Słynny aktor otworzy hotel w Warszawie

Otwarcie hotelu jest zaplanowane na początek 2020 roku. Powstanie w ścisłym centrum Warszawy, na rogu ulic Wilczej i Emilii Plater.

reklama


Nobu Hospitality, to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez słynnego aktora Roberta De Niro i jego wspólników - producenta filmowego Meira Tepera i cenionego szefa kuchni Nobu Matsuhisę. Nowy, pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment.

Obiekt zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom iwydarzeniom biznesowym, strefę fitness orazmarkową Restaurację Nobu, których obecnie już istnieje blisko 40 i które rocznie przyjmują 3 mln gości.

"Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu" - powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.

Wartość całego projektu wynosi około 100 mln zł.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com