TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-03-14 - Ryanair Sun zmienia nazwę

14 marca 2019 roku Ryanair Sun poinformował, że już jesienią bieżącego roku zmieni nazwę oraz zyska nowy branding swej floty.

reklama


Ryanair Sun, samodzielna jednostka grupy Ryanair, która latem 2018 roku rozpoczęła loty czarterowe dla największych biur podróży w Polsce zmieni nazwę na Buzz.

Wraz ze zmianą nazwy, jesienią tego roku ruszy nowa strona internetowa oraz aplikacja Buzz, poprzez które pasażerowie będą mogli dokonywać rezerwacji lotów na trasach oferowanych w ramach siatki połączeń Ryanair, w tym także na trasach obsługiwanych przez Buzz.

Ryanair Sun ma za sobą bardzo udany rok operacyjny. Cieszę się, że nasze samoloty zyskają nowy, wyjątkowy branding. Buzz będzie realizował loty czarterowe oraz połączenia regularne dla Ryanair. Już w tym roku flota linii będzie liczyła 25 samolotów. Naszym celem jest oferowanie usług na najwyższym poziomie zarówno pasażerom indywidualnym, jak i touroperatorom - powiedział Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz.

Buzz jest jedną z czterech linii lotniczych wchodzących w skład grupy Ryanair Holdings Plc (obok Ryanair DAC, Laudamotion i Ryanair UK).Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com