TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2022-05-12 - Wakacje Marzeń - branża turystyczna wspiera wychowanków domów dziecka

Branża turystyczna, choć sama od dwóch lat zmaga się z licznymi problemami, nie zapomina o dzieciach, które nie będą w stanie pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd.

reklama


Turystyczna Organizacja Otwarta i stowarzyszenie People for People organizują akcję społeczną, mającą na celu ufundowanie wypoczynku wakacyjnego dla dzieci z domów dziecka. Dzięki akcji "Wakacje Marzeń", 20 dzieci z domów dziecka dostanie szansę na spędzenie swoich wymarzonych wakacji. Organizatorzy turystyki mogą przekazywać zarówno miejsca na obozach, jak i wsparcie materialne. Do akcji przyłączyły się już m.in. biura Funclub, Róża Wiatrów, czy My Way Holiday. Akcja została objęta patronatem przez wiceministra sportu i turystyki Andrzeja Guta-Mostowego, jak również przez Polską Radę Turystyki. To kolejny dowód na to, jak wrażliwą społecznie branżą jest turystyka, w której CSR nie jest pustym hasłem, lecz przeradza się w konkretne działania.

Organizatorzy akcji najpierw przyjmują zgłoszenia domów dziecka, które następnie, w ramach swoich wewnętrznych konkursów, wytypują uczestników. Ostateczna dwudziestka szczęśliwców, którzy wyjadą na wakacje zostanie wyłoniona drogą losowania.

Akcję można wesprzeć finansowo na portalu zrzutka.pl lub na Facebooku, lub za pomocą Pay Pal. Uruchomione zostało również konto, na które można dokonywać wpłat - 76 1600 1462 1824 1990 9000 0003 BNP Paribas.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2023 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com