TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-03-14 - Znany celebryta otworzył biuro podróży

Na rynku turystycznym pojawił się nowy touroperator. Ukierunkowane na Hiszpanię biuro podróży rozpoczęło już swoją działalność.

reklama


Biuro podróży Viva Polonia zostało założone przez Conrado Moreno, który pełni funkcję prezesa zarządu, oraz Marcina Jańczuka. Conrado Moreno swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim programowi "Europa da się lubić", który był emitowany przed laty w Telewizji Polskiej. Co ciekawe, inny z uczestników tego programu, Theofilos Vafidis był prezesem Mouzenidis Travel sp. z o.o.

Touroperator będzie realizować autorskie programy wyjazdów do Hiszpanii, w niewielkich grupach. Tematyczne podróże mają odbywać się cyklicznie w różnych kierunkach, lecz zawsze w obrębie Hiszpanii. Pierwszy wyjazd zostanie zorganizowany na Fuerteventurę, jeszcze w kwietniu.

"Podczas wyjazdów będę towarzyszył naszym gościom razem z naszym zespołem wykwalifikowanych przewodników oraz pilotów wycieczek. Zależy mi na tym, by moja obecność była dla Państwa zauważalna i wniosła dużo pozytywnej energii" - zachęca Moreno.

Biuro podróży Viva Polonia została wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych 16 sierpnia 2017 roku. Posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez TU Europa, opiewającą na 208 505 złotych, obowiązującą od 10.08.2018 r. do 9.08.2019 r. Zakres terytorialny działalności touroperatora toWróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com