TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-08-31 - Tour Salon coraz bliżej

W dniach 24-26 września odbędzie się kolejna edycja targów Tour Salon i towarzyszących im targów Caravans Salon Poland oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

reklama


Tegoroczna edycja targów odbędzie się pod hasłem "Odkryj smak przygody". Na targową ekspozycję złoży się w tym roku nie tylko prezentacja regionów, miast, gmin i firm oferujących usługi z zakresu turystyki, ale także rozległa ekspozycja kamperów i przyczep w ramach Caravans Salon.

Sercem targów będzie, jak co roku, scena, w tym roku wspólna dla obu imprez. Wśród gości pojawią się m.in. Łukasz Supergan, który opowie o zimowym przejściu przez polską część Sudetów i Karpat, czy Bartek Szaro, który zrelacjonuje pierwszy etap projektu "50 rzek", mającego na celu przepłynięcie i opisanie 50 najciekawszych odcinków na polskich rzekach w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju turystyki. Marcin Jakub Korzonek opowie o samotnej wyprawie przez pustynię Atacama w Chile, a Monika Ścibor i Hanna Zieleźnik-Rybak z Klubu Podróżników Soliści opowiedzą odpowiednio o Afryce i archipelagu Azory.

Na scenie targowej pojawią się także miłośnicy caravaningu. Wystąpią m.in. Kasia i Łukasz - twórcy projektu PodróżoVanie oraz Zosia i Kuba, czyli Foxes in Eden, którzy postawili wszystko na jedną kartę porzucając dotychczasowe, stacjonarne życie, by realizować swoje marzenia o podróżowaniu i wolności. O swojej pasji podróżowania kamperem opowiedzą też Aga i Bartek, autorzy bloga i vloga Calluna Trip.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com