TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-08 - Nowa funkcjonalność w Google zagrozi OTA?

W mobilnej wyszukiwarce Google znajdzie się możliwość rezerwacji biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych. Nowa funkcjonalność będzie wprowadzana stopniowo i na razie będzie dostępna tylko w niektórych krajach.

reklama


Google przekonuje, że nowa wyszukiwarka hoteli będzie wyposażona w lepsze filtrowanie cen, łatwiejsze do znalezienia informacje na temat udogodnień oraz możliwość rezerwacji bezpośrednio z Google.

W niektórych krajach wprowadzamy również nowe funkcje w wyszukiwarkach mobilnych, aby ułatwić sprawdzanie opcji podróży podczas podróży. W ciągu najbliższych kilku dni zobaczysz, że jeśli szukasz lotu w Google Flights, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na "Hotels" u góry strony. Pozwala to na łatwe kliknięcie w celu sprawdzenia dostępności hoteli i cen w mieście docelowym według daty, którą już wybrałeś. To samo działa, jeśli zaczynasz od szukania hotelu. Możesz w prosty sposób kliknąć na zakładkę "Loty", aby sprawdzić ceny i opcje taryfowe i łatwo zarezerwować lot - można przeczytać na blogu Google.

Google nie podaje w jakich krajach nowa funkcjonalność pojawi się w pierwszej kolejności. Czy nowa funkcjonalność zagrozi takim gigantom na rynku rezerwacji hotelowych jak Booking.com czy Expedia?Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com