TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-01-10 - Polacy wybrali zwycięzcę plebiscytu Nagrody Top Restauracje 2017

7 stycznia zakończył się doroczny plebiscyt NAGRODY TOP RESTAURACJE. Tegoroczna edycja pokazała, że coraz bardziej doceniamy rosnącą różnorodność kulinarną.

reklama


Serca użytkowników serwisu Pyszne.pl podbiła kuchnia gruzińska w wykonaniu warszawskiej restauracji Batumi na Różanej. Sycące chaczapuri, wyrazista zupa charczo i aromatyczne czaszaszuli - te dania staną się obowiązkowymi pozycjami do wypróbowania w roku 2018. Restauracja Batumi na Różanej, założona przez dwóch kucharzy pochodzących z Gruzji, wraz z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie i oryginalnymi, sprowadzanymi z daleka składnikami przenosi do Polski najlepsze tradycje swojego kraju.

Na podstawie ocen uzyskanych na przestrzeni roku przez ponad 5 000 restauracji Pyszne.pl wyłoniono w grudniu grono restauracji nominowanych do tytułu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017. Przez ponad miesiąc użytkownicy mogli oddać głos na jedną restaurację, zasługującą w ich opinii na najwyższe wyróżnienie. Do wspierania w ten sposób swojej ulubionej restauracji zachęcały dodatkowo atrakcyjne nagrody. Oceny są istotną funkcją serwisu Pyszne.pl. Dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług - jakości dań oraz realizacji dostawy. Klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji. Średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji.- tłumaczy Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Batumi na Różanej od dłuższego już czasu plasowała się w ścisłej czołówce najbardziej lubianych restauracji, by w 2017 sięgnąć po zwycięstwo w skali całej Polski. W prowadzenie restauracji wkładamy całe serce. To przedsięwzięcie rodzinne, w które zaangażowanych jest kilka pokoleń. Przygotowujemy jedzenie dla klientów w ten sam sposób, jak zrobilibyśmy to dla siebie. Używamy tylko najlepszych składników, wiele z nich sprowadzamy z Gruzji. Bardzo dbamy o jakość potraw i obsługi. Mimo to jestem w szoku - użytkownicy Pyszne.pl uznali, że jesteśmy najlepsi w całej Polsce! To wielkie wyróżnienie. Chcemy gorąco podziękować klientom, którzy na nas głosowali oraz wszystkim, którzy u nas zamawiają.- mówi Denis Guliyev, współwłaściciel restauracji Batumi na Różanej.

W ramach plebiscytu NAGRODY TOP RESTAURACJE 2017 w 5 największych miastach Polski wyłoniono także najlepsze restauracje w kategoriach:Zestawienie najlepszych restauracji w każdym z 50 miast objętych projektem przedstawia się następująco:Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com