TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-08 - Znany piłkarz ambasadorem odpowiedzialnej turystyki

Były, znakomity piłkarz został mianowany ambasadorem odpowiedzialnej turystyki - poinformowała Światowa Organizacja Turystyki.

reklama


UNWTO mianowała ambasadorem odpowiedzialnej turystyki byłego kapitana Realu Madryt, Fernando Hierro.

Jako turyści, każdy z nas może zmienić świat, jeśli będziemy postępować odpowiedzialnie w odniesieniu do miejsc, ludzi i kultur, które odwiedzamy. Czuję się częścią tego zespołu i popieram wysiłki Światowej Organizacji Turystyki w celu zapewnienia, aby turystyka przyniosła korzyści wszystkim - powiedział Hierro.

Kariera Fernando Hierro jest ściśle związane z Realem Madryt, drużyną, w której rozegrał ponad 600 meczów. W trakcie swojej kariery zdobył pięć mistrzostw Hiszpanii, pięć Superpucharów Hiszpanii,Puchar Króla, trzykrotnie zwyciężył Ligę Mistrzów oraz zdobył dwa Puchary Interkontynentalne. W reprezentacji Hiszpanii rozegrał 89 meczów i brał udział w Mistrzostwach Świata w latach 1990,1994,1998 i 2002 oraz w Mistrzostwach Europy UEFA w latach 1996 i 2000.

Fernando jest wyjątkowym sportowcem i przykładem osobistej uczciwości, a jako przyjaciel UNWTO pomoże nam promować pozytywne wartości i realne korzyści, jakie może przynieść turystyka - powiedział sekretarz generalny UNWTO Zurab Pololikashvili.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com