TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-14 - Specjalni goście na obozach BUT-a

Biuro Usług Turystycznych BUT prezentuje nowy pomysł na organizację obozów młodzieżowych.

reklama


Wakacje z Pasją to nowy koncept obozów młodzieżowych, który proponuje touroperator. Każdy wyjazd spod znaku Wakacji z Pasją ma być nie tylko okazja do rozwijania swoich zainteresowań, ale także szansa na robienie tego pod okiem ekspertów.

Każdy z obozów zaplanowano w taki sposób, by poza obowiązkowym wypoczynkiem i spędzaniem czasu wolnego w gronie rówieśników, uczestnicy mieli szansę poznać także swoich idoli. Podczas premierowej edycji kolonii i obozów młodzieżowych "Wakacje z Pasją" będą to m.i.: raper Kuba Knap, tancerz Mateusz "Sobek" Sobecko (zwycięzca 8. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"), gimnastyczka i youtuberka Marysia Krasowska, bloger podróżnik Jacaventura czyli Jacek Brychczyński, Heweliusze Nauki czyli Tomasz Ruszkowski i Paweł Jaskólski, czy Aleksandra Gorzka mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym.

Kolonie i obozy pod marką "Wakacje z Pasją" realizowane są praktycznie we wszystkich najważniejszych destynacjach zarówno polskich (m. in. Łeba, Ustka, Muszyna) jak i zagranicznych (Złote Piaski, Rimini, Lignano Sabbiadoro)Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com