TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-02-08 - Powstał pierwszy wegański apartament

Jeden z hoteli marki Hiton pochwalił się niecodziennym pomysłem. Utworzył apartamenty przeznaczone dla wegan, w których można znaleźć wszystko stworzone z materiałów roślinnych.

reklama


Hotel Hilton w londyńskim Bankside konsultował się z The Vegan Society, aby stworzyć pierwszy na świecie wegański pakiet hotelowy. Przy wejściu goście korzystający z apartamentu dla wegan witani są w specjalnym punkcie odpraw, w holu tapicerowanym przy użyciu Piatex - skórzanej alternatywy wykonanej z liści ananasa - i otrzymują kartę z tego samego materiału.

We wnętrzach pokoju możemy znaleźć między innymi poduszki zawierające ekologiczne wypełnienia, takie jak gryka i proso, poduszki ortopedyczne z rozdrobnionego włókna bambusa, meble z liści ananasa, zasłony z włókien sojowych i dywany z ekologicznej bawełny. Ponadto łóżko, krzesło i pufy, które występują w apartamencie, również zostały wykonane przy użyciu skóry Piatex. Z kolei w łazience znajdują się produkty pochodzące wyłącznie od wegańskich marek.

Hotelowy mini bar oferuje szeroki wybór lokalnych wegańskich przysmaków, w tym pudding z białka Graze, przekąski z owocami oraz orzechami.

Dla pełnego komfortu wegańskich klientów, wózki do sprzątania zostały wyposażone w ekologiczne produkty inspirowane naturą, a także nietoksyczne i nie testowane na zwierzętach środki czyszczące. Również pościel jest prana ekologicznym detergentem.

"Weganizm nie jest tylko trendem kulinarnym, stał się dla wielu stylem życia, a my chcemy być pierwszym hotelem, który może zaoferować tym, którzy podążają za roślinnym stylem życia, szansę pełnego zanurzenia się w nim w chwili, gdy wejdą do hotelu" - powiedział James B. Clarke, dyrektor generalny Hilton London Bankside.

Apartament wegański jest już dostępny w systemie rezerwacyjnym.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com