TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-01-10 - Restauracja dla naturystów zostanie zamknięta

Nietypowa paryska restauracja O'Naturel - postrzegana jako dowód na popularność naturyzmu, została otwarta w listopadzie 2017 roku. Lokal prowadzony jest przez dwóch braci Mike'a i Stphane'a Saada.

reklama


Lokal wpisywał się w trend bistronomii, czyli czegoś pomiędzy elegancką restauracją, a bistro. W O'Naturel podawano m.in. homary, foie gras i ślimaki. Za trzydaniowy posiłek trzeba było liczyć się z kosztem w przedziale od 39 do 49 euro za osobę.

Niestety lokal nie przypadł do gustu klientom. Na facebookowej stronie restauracji pojawiła się informacja o zamknięciu lokalu z dniem 16 lutego bieżącego roku. "Dziękujemy, że uczestniczyliście z nami w tej przygodzie. Będziemy pamiętać tylko dobre czasy, spotkania z pięknymi ludźmi i klientami, którzy byli zachwyceni, mogąc spędzić wyjątkowe chwile w naszym lokalu"<"i> - możemy przeczytać na ich stronie.

Zapowiedź likwidacji nie zaskoczyła stałego klienta - Cedrica Amato, wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia Nudystów w Paryżu, które liczy około 80 tys. członków. Według niego jest "o wiele za wcześnie" na restaurację przeznaczoną wyłącznie dla naturystów.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com