TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-01-24 - Ryanair rzuca wyzwanie Bookingowi

Ryanair wprowadził nową usługę - Kredyt Podróży Ryanair. Czy pozwoli mu ona zwiększyć liczbę rezerwacji hotelowych?

reklama


Każdy klient posiadający konto "MyRyanair", który dokona rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10% zwrotu w postaci kredytu podróży na lot do wykorzystania na stronie internetowej irlandzkiego przewoźnika. Dla przykładu, jeśli ktoś wybiera się na 4 dni do Barcelony i za pobyt w hotelu zapłaci 400 euro, otrzyma 40 eurp w ramach kredytu podróży na konto MyRyanair.

Ryanair ostatnio wprowadził duże zmiany na stronie Ryanair Rooms i dąży do uzyskania statusu "Amazona Podróży". Ryanair Rooms daje klientom możliwość wyboru z ponad 1,2 miliona pokoi na całym świecie.

Kredyt Podróży to ostatnia inicjatywa w ramach realizacji 4. roku programu "Always Getting Better". Wcześniej przewoźnik wprowadził spersonalizowaną stronę Ryanair.com, chińską wersję językową strony, Ryanair Tickets - bilety na koncerty i eventy oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa. Zintegrował także system płatności Apple Pay oraz podjął współpracę z Erasmus Student Network.

Ta nowa inicjatywa da naszym klientom wiele korzyści. Na Ryanair Rooms bedą mogli zarezerwować te same hotele, co na innych portalach rezerwacyjnych, i dodatkowo otrzymać 10% zwrotu na zakup lotu Ryanairem - powiedział Kenny Jacobs z RyanairaWróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com