TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2024-01-16 - Nowy zarząd SOIT

8 stycznia 2024 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SOIT, które dokonało podsumowania dwóch lat działalności oraz wybrało Władze Stowarzyszenia na następną kadencję.

reklama


Zarząd SOIT 2024/2025 przemyślaną strategią działania otwiera kolejny rozdział w działalności Stowarzyszenia nadając nowego znaczenia wyrażeniu #onevoice

Skład zarządu 2024/2025:

Najważniejszym celem nowego Zarządu SOIT jest umocnienie wizerunku Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel jako grona ekspertów budujących potencjał organizacji na zasadach wzajemnego szacunku i szeroko pojętej etyki w biznesie.

Agata Gościńska: Jesteśmy zespołem nie tylko jako Zarząd, jesteśmy zespołem jako całe stowarzyszenie, którego siłę tworzy każdy członek z osobna. Będziemy słuchali wszystkich głosów naszej organizacji, włączali pomysły każdego do naszej bardzo innowacyjnej strategii Zarządu SOIT na lata 2024/2025.
Jestem wdzięczna za okazane mi zaufanie i wybranie mnie do Zarządu SOIT.
To dla mnie wielki honor, ale też ogromne wyzwanie i odpowiedzialność, które przyjmuję z pokorą i gotowością do pracy.
Niezmiernie się cieszę, że do nowego Zarządu stowarzyszenia zgłosiły się osoby, które myślą w ten sam sposób.
Największą radość dała mi niesamowicie dobra energia, która towarzyszyła prezentacji strategii kandydującego TEAM-u oraz ogłoszeniu wyników wyborów.
Dziękuję Członkom, którzy oddali głosy na nowy Zarząd, ale przede wszystkim chciałam podziękować za entuzjazm oraz deklaracje współpracy wszystkich osób, które od lat budują tę wyjątkową organizację jaką jest Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel.
Jesteśmy siłą dla nas wszystkich zrzeszonych w SOIT, ale przede wszystkim jesteśmy potęgą w kreowaniu nowego spojrzenia i nowej jakości tak ważnego sektora jakim jest Incentive Travel dla całego rynku turystycznego.


Sylwia Sadoch: Cieszę się, iż obrana przeze mnie koncepcja koncentracji na rozwoju Członków Stowarzyszenia tworzonego przecież przez samych profesjonalistów i ekspertów w naszej branży oraz pracy nad licznymi projektami angażującymi wszystkich członków, spotkała się z tak pozytywnym odzewem. Udało nam się w trakcie Walnego Zgromadzenia Członków SOIT wytworzyć bardzo cenną energię, którą zamierzamy przekuć w nową jakość w wielu aspektach działalności stowarzyszenia. Były czasy hossy, pandemii, kryzysu, nadszedł czas rozwoju i aktywizacji. W nowym zarządzie będę odpowiedzialna za koordynację eventów oraz projektów, o których na pewno będzie głośno w całej branży, gdyż będą służyć nie tylko naszym członkom, ale również całemu rynkowi. Mam również nadzieję, iż dzięki mojemu zaangażowaniu wiele firm z branży incentive dostrzeże ogromne korzyści płynące z członkostwa i postanowi wstąpić do SOIT.

Agnieszka Słowik: W Stowarzyszeniu najważniejsi dla mnie zawsze są Członkowie. Ich energia, wiedza i profesjonalizm napędza mnie osobiście do działania.
Jako Zarząd myślimy bardzo podobnie. Przygotowaliśmy prezentacje jako Zespół. Członkowie już podczas Wyborów zgłaszali chęć współpracy przy konkretnych projektach. Dziękujemy Im za to. To ogromna dawka energii.
Chcemy poświecić czas dla naszych kolegów i dla nas samych. SOIT to organizacja biznesowa i na tym chciałabym się skupić w tej kadencji. Wyszukiwać interesujące i potrzebne tematy szkoleń.
W dzisiejszych czasach wiedza i trendy zmieniają się błyskawicznie. Chcemy wspomóc, być na bieżąco, a czasami nawet być kreatorami. Jako Stowarzyszenie posiadamy fantastyczny przekrój rynku incentive i ogromną wiedzę. Owocna współpraca pomiędzy Członkami to nasz cel na kolejne dwa lata.


Grażyna Woźniczka: Moje hasło zaproponowane stowarzyszeniu -Tylko razem mamy szansę poprowadzić SOIT i branżę ku korzystnym dla nas zmianom.
SOIT to przede wszystkim grupa zaangażowanych biznesmenów i profesjonalistów naszej branży, ludzi z doświadczeniem, którzy są liderami swoich zespołów, odnieśli sukces, a na poziomie zrzeszenia w stowarzyszeniu chcą podzielić się swoim doświadczeniem i działać na rzecz branży, by była lepiej widoczna, ale nie tylko w swoim własnym środowisku, czy konkurencji, ale przede wszystkim w środowisku biznesowym, na zewnątrz. Wszystkim nam zależy na tym by "incentive" był promowany jako skuteczne narzędzie biznesowe i tutaj widzę przyszłość. Moim zadaniem będzie kontakt z mediami oraz opracowanie strategii komunikacji dla stowarzyszenia i jego działań w ramach dotychczasowych i nowych projektów. Jej głównym celem oprócz informacji na temat aktualnych wydarzeń, będzie dzielenie się naszym doświadczeniem i wiedzą z rynkiem, edukacja branży oraz klientów na temat obecnych wyzwań rynkowych, nowych trendów w turystyce incentive oraz biznesowej. Podejmowanie na forum tematów dla nas ważnych, zwłaszcza tych dotyczących szarej strefy, procesów przetargowych, wysokości marży czy kosztów naszej pracy. Drugi obszar mojej działalności to kontynuacja mojego zaangażowania w projekt Pilot Incentive Travel oraz praca nad rozpoczęciem nowego projektu szkolenia mającego na celu przygotowanie nowych kadr projekt managerów Incentive Travel. Mam nadzieję, podobnie jak pozostała część członków zarządu i stowarzyszenia, że naszymi działaniami zachęcimy inne firmy z rynku incentive do wstąpienia do SOIT


Krzysztof Pobożniak: Zajmę się cyframi jakie generuje SOIT łącznie z Barometrem. Postaram się je oswoić, porównać i tak poukładać aby na koniec kadencji dały ładny "+", ale ponieważ sam tego nie zrobię, bardzo liczę na dobrą i konstruktywną współpracę z Zarządem i wszystkimi Członkami SOIT.

Komisja Rewizyjna 2024-2025


Komisja Etyki 2024-2025

SOIT zrzesza obecnie 28 członków zwyczajnych reprezentujących 22 profesjonalne agencje incentive travel:Activezone, Air ToursClub, *Bespoke,BFC Travel, Conqueror Travel Club, eTravel, Flower Travel, Grupa TSO, Haxel Events & Incentive, InDreams, Margot Travel, Mazurkas Travel, Motivoscope, NU Horizons, OBP Incentive & Sport Travel, Polka Travel, Power, Top Travel Incentives & Holidays, Travel Concierge, Viventum, Weco Travel Services, Wysoko i Wyżej.

»»»» Starsze informacje 2023-07-20 ««««


Rada Polskiej Izby Turystyki dokonała zmian w składzie Rady i Zarządu.

Rada dokooptowała do swojego składu Macieja Szczechurę - Prezesa Rainbow Tours S.A., w miejsce Grzegorza Baszcyńskiego, który złożył rezygnację z członkostwa w Radzie i z funkcji wiceprezesa PIT z dniem 30.06.2023 r. Rada wybrała ze swojego składu Macieja Szczechurę na wiceprezesa Organizacji.

Rada powołała Pawła Radolińskiego na funkcję Sekretarza Generalnego Izby na miejsce Pawła Niewiadomskiego, który zrezygnował z tej funkcji z dniem 23.07.2023 r. Nowy podział obowiązków w Zarządzie Izby będzie przedmiotem obrad podczas kolejnego posiedzenia Zarządu Izby w sierpniu br.

Starsze informacje 2023-03-28


Krakowska Izba Turystyki ma nowy Zarząd. Na Walnym zebraniu w dniu 20 marca wybrano nowego prezesa, po odejściu Rafała Marka oraz wybrano nowych członków zarządu.

Prezesem został Józefa Lassota, a członkami Zarządu zostali:
Andrzej Bahr,
Łukasz Barłowski,
Ewa Bigosz-Lassota,
Bożena Czemborowicz,
Radosław Kociumbas,
Marta Krzyżek-Siudak,
Maciej Putaj,
Marcin Żmigrodzki.

Józef Lassota jest osobą znaną w Krakowie i poza nim, obecnie ma 80 lat (ur. 1943). Od 1992 do 1998 był Prezydentem Miasta Krakowa, w latach 1997-2001 posłem na Sejm RP kadencji z listy wyborczej Unii Wolności. Od 2006 roku objął w Urzędzie Miasta i Gminy Wieliczka stanowisko pełnomocnika burmistrza ds. inwestycji. Był kolajn raz posłem w latacg 2011-2015 z listy PO.

Starsze informacje 2019-12-12


Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna ma nowego wiceprezesa.

Walne Zebranie MROT powołało na to stanowisko Bartosza Mielczarczyka, który na co dzień jest zastępcą dyrektora Stołecznego Biura Turystyki, gdzie odpowiada za promocję turystyki w Warszawie. Podczas zebrania podziękowano także odchodzącej wiceprezes, Marii Schicht.

Mielczarczyk w Stołecznym Biurze Turystyki pracuje od grudnia 2018 r. Wcześniej był m.in. rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, czy Warszawskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2024 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com