TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2019-02-12 - Vienna House Andel`s Cracow z nowym dyrektorem operacyjnym

Hotel Vienna House Andel s Cracow ma nowego dyrektora operacyjnego.

reklama


Stanowisko to objął Hubert Chołociński, który będzie koordynował pracę recepcji, housekeepingu i działu gastronomii. Jednym z jego głównych wyzwań jest wzmocnienie rozpoznawalności marki restauracji Mavericks na lokalnym rynku.

Widzę bardzo duży potencjał na krakowskim rynku dla restauracji takich jak Mavericks. Myślę, że Polacy otworzą się na lokale gastronomiczne zlokalizowane w hotelach - to trend, który niebawem dojdzie i do Polski, a który obserwowałem w Wielkiej Brytanii. - mówi Hubert Chołociński. Dla mnie restauracja i hotel to żywy organizm, o który trzeba nieustannie dbać. Jego atmosferę i jakość budują ludzie, dlatego w swojej pracy mocno stawiam na relacje w zespole, a drzwi mojego biura są nieustannie otwarte.- podkreśla.

Hubert Chołociński ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku turystyka i geografia. Doświadczenie zdobywał głównie w gastronomii w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Pierwsze kroki stawiał w restauracji Nobu Berkeley. Następnie zdobywał szlify barmańskie w Mortons Members Club Mayfair w Londynie, gdzie awansował na Bar Managera. Jego ambicja szybko przeniosła go do Irlandii do sieci hoteli Choice Group, gdzie został asystentem Food&Beverage Managera. W 2014 r. powrócił do Polski i rozpoczął pracę w hotelu Czarny Potok Resort Spa & Conference jako Food&Beverage Manager, wspomagając również inne działy operacyjne.

»»»» Starsze informacje 2019-02-11 ««««


Nowa osoba w zarządzie Zdrojowa Hotels
Zmiany personalne w Zdrojowa Invest & Hotels. Zarząd sieci wzbogacił się o nową twarz.

Magdalena Rybicka i Piotr Śliwka awansowali w strukturze sieci. Ich doświadczenie w branży zostało docenione przez grupę hotelarską. Magdalena Rybicka, dotychczasowo Dyrektor ds. Sprzedaży, została Członkiem Zarządu Zdrojowa Hotels. Odpowiada za sprzedaż, w tym współdecyduje o strategii rozwoju całej sieci, wraz z otwarciami nowych hoteli, a także sprawne funkcjonowanie hotelowych recepcji. Ma ponad czternastoletnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę w tej branży rozpoczynała w InterContinental Hotel Group, następnie kontynuowała karierę w sieciach Hilton i Starwood. Będąc Managerem ds. Zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012 miała doskonałą okazję, aby poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posługuje się 3 językami obcymi. Prywatnie spędza wolny czas z rodziną i oddaje się swoim pasjom, którymi są: podróże, latanie na paralotni oraz narciarstwo.

Piotr Śliwka został Dyrektorem Sprzedaży Zdrojowa Invest, która zajmuje się realizacją apartamentów condo - odpowiada za dział sprzedaży. Niezmiennie pozostał Dyrektorem Rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformy rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych, w której jest odpowiedzialny za poszerzanie oferty. Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 12 lat. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska Doradcy ds. Nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako Dyrektor Regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie. Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był ratownikiem medycznym, prywatnie pasjonat motoryzacji i podróży, zapalony biegacz, wielbiciel muzyki i dobrej książki kryminalnej.

Starsze informacje 2019-01-09


Nowy dyrektor CBRE Hotels
Międzynarodowa firma doradcza CBRE rozwija dział doradztwa rynku hotelarskiego.

2 stycznia 2019 r. jej dyrektorem został Rafał Rosiejak, posiadający ponad 25 lat doświadczenia w doradztwie biznesowym, w tym 15 lat na rynku hotelowo-konferencyjnym. Do zespołu dołączyła również Agnieszka Topczewska, obejmując stanowisko Starszego Konsultanta.

Rafał Rosiejak posiada doświadczenie w sektorze hotelarskim - wprowadził m.in. na rynek hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, pracował dla FIFA w Zurychu zarządzając zakwaterowaniem na mistrzostwa świata FIFA World Cup Russia 2018, pełnił także funkcję krajowego koordynatora ds. zakwaterowania dla drużyn, VIP-ów oraz kibiców Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. Wykładał zarządzanie przedsiębiorstwem - hotelem w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Agnieszka Topczewska swoje doświadczenie w zakresie doradztwa do spraw hoteli zdobyła współpracując z polskimi i międzynarodowymi sieciami hoteli, m.in. tworząc strategie i rekomendacje rozwoju obiektów oraz audyty i analizy rynku. Wcześniej zarządzała projektami z zakresu nieruchomości w Polskich Kolejach Państwowych oraz przy organizacji UEFA Euro 2012 na Stadionie Narodowym. Jest absolwentką Gospodarowania Nieruchomościami oraz podyplomowych studiów z Zarządzania Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com