TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2018-02-13 - Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Olsztyna

Wizz Air ogłosił nową trasę zPortu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

reklama


Samoloty węgierskiego przewoźnika polecą z Olsztyna do Dortmundu. Nowe połączenie zacznie działać 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Jak przekonują przedstawiciele przewoźnika, nowa trasa ma wzmocnić relacje biznesowe między Polską i Niemcami, stymulując jednocześnie lokalną branżę lotniczą i turystyczną.

W 2017 roku z połączeń Wizz Air z lotniska w Szymanach skorzystało 56 000 pasażerów.

Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie długo oczekiwanej trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród naszych pasażerów z Polski podróżujących w celach zarówno biznesowych jak i turystycznych. Nowa oferta WIZZ zapewni bezpośrednie połączenie do kulturalnego i handlowego centrum wschodniej części Zagłębia Ruhry. Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury co wpłynie korzystnie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie w kontekście wyjazdów weekendowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać na Mazurach i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu WIZZ. - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com