TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


2021-09-01 - Ryanair ogłasza 4 nowe połączenia z Poznania

Ryanair ogłosiła zimowy rozkład lotów z Poznania, w którym znajdą się 4 nowe połączenia. Łącznie od listopada Ryanair będzie oferował z Poznania 23 trasy.

reklama


Nowe kierunki w zimowej siatce irlandzkiego przewoźnika z poznańskiej Ławicy to: Amman, Bruksela Charleroi, Helsinki oraz Manchester. Połączenia do Ammanu, Brukseli Charleroi, Helsinek będą wykonywane od 1 listopada z częstotliwością dwóch rotacji w tygodniu. Loty do Manchesteru zostaną zainaugurowane 2 listopada i będą wykonywane 2 razy w tygodniu.

Ryanair angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego oraz turystyki w Polsce przywracając połączenia, a także uruchamiając nowe trasy. Z przyjemnością ogłaszamy więc cztery nowe połączenia z Poznania do Ammanu, Brukseli, Helsinek i Manchesteru. Ryanair będzie obsługiwał łącznie 23 trasy z Poznania, co potwierdza, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii. - powiedział Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz - linii lotniczej wchodzącej w skład grupy Ryanair.

Powrót ruchu lotniczego, w tych trudnych dla branży i dla naszego lotniska czasach pandemii, dzięki ofercie linii lotniczej Ryanair jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski ogromną szansą na realizowanie szerokich planów podróżniczych. Po okresie wakacyjnym i największej siatce połączeń w historii lotniska, teraz sezon zimowy, z ogłoszonym przez Ryanair rozkładem lotów, ponownie otwiera optymistyczne perspektywy. 23 trasy, a w tym 4 nowości pozwolą dotrzeć transportem lotniczym do zupełnie wyjątkowych miejsc. Premiery, jak Amman, Bruksela, Helsinki i Manchester, oczekiwane od dłuższego czasu, to kierunki tak różnorodne, iż spełnią różne potrzeby naszych pasażerów chcących oderwać się od codzienności. Oferta jest już w systemach rezerwacyjnych Ryanair, a dzięki przygotowanym przez tego przewoźnika promocjom, będzie można polecieć z Poznania na bardzo korzystnych warunkach. Teraz gorąco zachęcam, by już tylko kupić bilet, wsiąść do samolotu i w najbezpieczniejszych z możliwych warunkach bezpieczeństwa udać się w swój lot. - dodaje Grzegorz Bykowski, wiceprezes Portu Lotniczego Poznań Ławica.Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com