TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» ATJ Lingwista - Staż w Albanii - płatny - "Tour Operator w Albanii specjalizujący się w turystyce przyjazdowej poszukuje 2..."

» Alfa Mar Centrum Podróży Marcin - Staż/Praca w biurze podróży - "Płatny staż z możliwością stałej pracy Dynamicznie rozwijające się biuro..."

» Biuro Podróży - Płatny staż-Młodszy Specjalista ds. Turystyki - "Biuro Podróży poszukuje stażystów do biura w Warszawie na stanowisko: Młodszy..."

» AMW Rewita Sp. z o.o., Oddział Rewita - Praktyki zawodowe w Ośrodku Wypoczynkowym - "Oddział Rewita Mielno zaprasza uczniów szkół zawodowych i wyższych do odbycia..."

» BIURO TURYSTYKI TANDEM - Stażystę do biura podróży - "Przyjmę do Biura Podróży na staż osobę zarejestrowaną lub chcącą się..."

» Travelplanet.pl oddział Knurów - Płatny staż z docelowy zatrudnieniem w Travelplanet Knurów - "Przyjmę na staż do TRAVEPLANET.PL/KNURÓW osoby z Gliwic i okolic - STAŻ PŁATNY..."

reklama

» Travelplanet.pl oddział Knurów - Staż w Travelplanet Knurow - "Przyjmę na staż do TRAVEPLANET.PL/KNURÓW osoby z Knurowa, Gliwic i okolic -..."

» VICTORIA TRAVEL - Płatny staż w biurze podróży w Warszawie - "Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze..."

» multiagencja - staż w biurze podróży w Katowicach - "Biuro podróży w Katowicach, Poszukuje osobę na staż miejsce stażu: C.H. 3 Stawy..."

» Centrum Podróży Marimpex Travel - Przyjmę na płatny staż - "Staż w biurze podróży w Krakowie Poszukujemy osoby na płatny staż do biura..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com