TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» Travelplanet.pl oddział Knurów, - Staż w Travelplanet Knurow - "Przyjmę na staż do TRAVEPLANET.PL/KNURÓW osoby z Knurowa, Gliwic i okolic -..."

» VICTORIA TRAVEL, Victoria Iwanowska - Płatny staż w biurze podróży w Warszawie - "Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze..."

» multiagencja, . - staż w biurze podróży w Katowicach - "Biuro podróży w Katowicach, Poszukuje osobę na staż miejsce stażu: C.H. 3 Stawy..."

» Centrum Podróży Marimpex Travel, - Przyjmę na płatny staż - "Staż w biurze podróży w Krakowie Poszukujemy osoby na płatny staż do biura..."

» Biuro Turystyczne INTUR, Aleksandra - Poszukujemy stażystki do pracy w biurze turystycznym - "Poszukujemy stażystki na płatny staż w biurze turystycznym we Wrocławiu...."

» Travelplanet.pl, - Asystent ds. Sprzedaży (Wrocław) - "Dołącz do Zespołu w Dziale Wsparcia Sprzedaży! Aktualnie do naszego Contact..."

reklama

» ATLAS TRAVEL M. W. Górscy Sp. J., - osoba na staż do pracy w biurze podróży - "Poszukujemy osoby na staż do pracy w biurze podróży. Po przeszkoleniu możliwość..."

» Travel Group Pawel Czeczko , Pawel - Travel Gdansk - "Lokalne przedsiębiorstwo turystyczno-przewozowe w Gdańsku poszukuje pracownika..."

» Biuro Podróży RAINBOW Krosno, - Płatny staż w RAINBOW Krosno - "Biuro Podróży RAINBOW w Krośnie, Poszukuje osobę na staż 6 lub 12 miesięcy (..."

» Harctur Warszawa Sp. z o.o., - staż w Biurze Podróży - "Poszukujemy osoby na płatny staż w Biurze Podróży w Warszawie od marca do..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com