TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» Biuro Podróży Safari - Płatny staż w biurze podróży - "Poszukujemy młodej osoby do odbycia stażu w B.P. Safari w Skoczowie. Staż jest..."

» Edygo Travel - Staż w B.P. Edygo Travel - "Dzień dobry! Poszukujemy osób do odbycia stażu w naszym biurze w samym sercu..."

» Edygo Travel - Praktyki w B.P. Edygo Travel - "Dzień dobry! Poszukujemy osób do odbycia praktyk studenckich w naszym biurze w..."

» Guliver Biuro Usługowo-Handlowe - Dam pracę w turystyce - "Opis stanowiska: - kompleksowa obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna,..."

» - Specjalista ds. turystyki - "Pracowałeś w turystyce lub jesteś osobą, która nie boi się wyzwań. Zależy Ci na..."

» Biuro Podróży VERO TRAVEL - PORTUGALIA- opieka nad grupą na ŚDM - "Poszukujemy młodego pilota, który chce uczestniczyć w ŚDM w Lizbonie i przy..."

reklama

» Wakacje.pl Poznań Galeria Panorama - Wakacje.pl Poznań - staż w biurze podróży - "Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia 3-miesięcznego stażu w biurze podróży..."

» BIURO PODRÓŻY EDYGO TRAVEL - Staż 3-9 miesięcy Biuro podróży Katowice centrum - "Dynamicznie rozwijające się biuro podróży specjalizujące się w obsłudze..."

» GO WARSAW - Staż w biurze Podróży- Turystyka Przyjazdowa - "GO WARSAW jest częścią koncernu turystycznego GO POLAND. Nasza firma składa się..."

» AB Poland Travel - Praktykant z angielskim do biura podróży w Warszawie - "Dynamicznie rozwijające się biuro podróży specjalizujące się w obsłudze..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2024 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com