TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» bea travel - stażysta Cieszyn - "Poszukujemy stażysty do biura w Cieszynie od zaraz na okres trzech miesięcy, po..."

» Coral Travel Poland Sp. z o.o. - Płatny staż w dziale Rezerwacji - "STAŻYSTA W DZIALE REZERWACJI Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: tworzenie..."

» Biuro Podróży TUI w Koninie - Praca Biuro Podróży TUI w Koninie - "Poszukujemy osobę do 30 roku życia, do pracy w biurze obsługi Klienta w ramach..."

» ATJ Lingwista - Staż u Tour Operatora / Warszawa Ochota - "ATJ Lingwista, tour operator z Warszawy, szuka stażysty do biura przy ul...."

» ATJ Lingwista - Staż w Albanii - płatny - "Tour Operator w Albanii specjalizujący się w turystyce przyjazdowej poszukuje 2..."

» Alfa Mar Centrum Podróży Marcin - Staż/Praca w biurze podróży - "Płatny staż z możliwością stałej pracy Dynamicznie rozwijające się biuro..."

reklama

» Biuro Podróży - Płatny staż-Młodszy Specjalista ds. Turystyki - "Biuro Podróży poszukuje stażystów do biura w Warszawie na stanowisko: Młodszy..."

» AMW Rewita Sp. z o.o., Oddział Rewita - Praktyki zawodowe w Ośrodku Wypoczynkowym - "Oddział Rewita Mielno zaprasza uczniów szkół zawodowych i wyższych do odbycia..."

» BIURO TURYSTYKI TANDEM - Stażystę do biura podróży - "Przyjmę do Biura Podróży na staż osobę zarejestrowaną lub chcącą się..."

» Travelplanet.pl oddział Knurów - Płatny staż z docelowy zatrudnieniem w Travelplanet Knurów - "Przyjmę na staż do TRAVEPLANET.PL/KNURÓW osoby z Gliwic i okolic - STAŻ PŁATNY..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com