TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - oddam w wynajem:
» os. prywatna - Całoroczna restauracja nad samym morzem + pawilon handl.-usł - "Wynajmę całoroczną restaurację BEZPOŚREDNI WIDOK NA MORZE wraz z pawilonem..."

» P.W NOMAX - Baza rekreacyjno-wypoczynkowa-noclegowa - "Oddam w wynajem w Ośrodku Wypoczynkowym nad jeziorem w okolicach Bydgoszczy 3..."

» Osoba - Najlepsze wakacje pod słońcem - Costa Blanca, to California - "BONITO TORREMAR APARTAMENTO EN COSTA BLANCA Wakacyjny..."

» - Restauracja z widokiem na morze - "Oferuję do wynajęcia całoroczną restaurację nad samym morzem i z bezpośrednim..."

» NOVUM TRAVEL - WYNAJMĘ AUTOKARY - "WOLNE AUTOKARY DO WYNAJĘCIA!!!! - Mercedes Tousrismo 49 + 2 od 16.12.2019 -..."

» - Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach,wynajmę na dłużej. - "Wynajmę atrakcyjnie położony i dobrze prosperujący Pensjonat na dłuższy okres w..."

reklama

» PIM Paweł Jagusiak - Jabłonna lokal do wynajęcia - "Nowoczesny lokal do wynajęcia w Jabłonnie koło Warszawy. Idealny na biuro..."

» oferent - oddam w wynajem - "Wynajmę lokal w którym dotychczas była prowadzona działalność agencyjnego a..."

» Biuro Turystyczne Kama Katarzyna Stein - Pensjonat w Bormio - "Dysponujemy pensjonatem dla max.45 osób w terminie od 14 do 21.03 w połowie..."

» Agroturystyka "u Ani" - obiekt agroturystyczny nad jeziorem - "Wydzierzawię obiekt agroturystyczny nad jeziorem w Żydowie, ilość miejsc..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com