TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam pracę:
» FURNEL TRAVEL INTERNATIONAL SP. Z O.O. - Kasjer Lotniczy - "Biuro Podróży Furnel Travel poszukuje kandydatów na stanowisko: KASJER LOTNICZY..."

» Club Med - Sprzedawca podróży indywidualnych - "Pionier turystyki i trendów, od 70 lat Club Med oferuje wakacje premium all..."

» "AGENDA" - Specjalista ds. Turystyki - "Chcesz pracować w jednym z najlepszych Biur Podróży w Polsce CORAL TRAVEL???..."

» PTH Biuro Podróźy LINDA - Specjalista d/s turystyki - "Biuro Podróży w Częstochowie poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds...."

» Lodolandia - Sprzedaż lodów i gofrów w punkcie gastro - atrakcyjna płaca. - "Poszukujemy pracowników do nowo otwartego punktu sprzedaży: sprzedaż lodów,..."

» Buksa Travel - Pracownik gospodarczy do Włoch - "Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko Pracownik gospodarczy w naszych..."

reklama

» Buksa Travel - Recepcjonista/ka do Włoch - "Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty w naszych..."

» Buksa Travel - Pokojówka do Włoch - "Zatrudnimy Pokojówki do pracy w naszych hotelach we Włoszech w sezonie letnim..."

» Buksa Travel - Kucharz / pomoc kuchenna do Włoch - "Zatrudnimy pracowników na stanowiska: Kucharz oraz Pomoc Kuchenna w naszych..."

» Buksa Travel - Kelnerzy do Włoch - "Zatrudnimy Kelnerki/ Kelnerów do pracy w naszych hotelach we Włoszech w sezonie..."


« nowszestarsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2020 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com