TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» Biuro Turystyczne LUBATUR Sp. J. Robert - praktyki zawodowe nad ,morzem - "PRAKTYKI ZAWODOWE DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. Termin: 15.04.-30.09.2022 r...."

» Travelplanet.pl Vogla - Staż w biurze podróży Travelplanet.pl Vogla w Warszawie - "Przyjmę osobę na staż."

» EdyGo Travel - Staż 6 miesięcy w B.P. EdyGo Travel Katowice - "Poszukujemy osoby do odbycia stażu 6 miesięcy w naszym biurze w Katowicach...."

» Biuro Podróży El Camino Wojciech - Staż na specjalistę ds. turystyki Kraków. - "Staż na stanowisku specjalisty ds. turystyki w Biurze El Camino w Krakowie z..."

» Grecos Holiday - Staż w dziale Product & Yield - "Staż w Zespole Produktu i Yieldu polega na pomocy przy przygotowaniu oferty,..."

» Atlantis Travel Bielsko-Biała - staż w Biurze Podróży Atlantis - "Poszukujemy osoby do odbycia stażu w renomowanym Biurze Podróży Atlantis Travel..."

reklama

» Tui Bielsko-Biała - Staż w Biurze Franczyzowym TUI - "Poszukujemy osoby do odbycia stażu w biurze franczyzowym TUI w Bielsku-Białej...."

» BK Turismo - PRAKTYKANT DS. ORGANIZACJI WYJAZDÓW TURYSTYCZNYCH/OBOZÓW SPO - "HISZPANIA: Szukasz doświadczenia zawodowego w branży turystycznej oraz..."

» Podróże z Pasją spółka cywilna - Staż w biurze podróży w Radomiu - "Poszukujemy stażysty do pracy w biurze podróży w Radomiu. Od kandydatów..."

» EW-S Traveling Shoping - Stażysta/Specjalista ds. sprzedaży turystyki/ Gdańsk - "Dam staż/pracę w niepełnym wymiarze godzin w biurze podróży w Gdańsku...."


starsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2022 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com