TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» VICTORIA TRAVEL, Victoria Iwanowska - Płatny staż w biurze podróży w Warszawie - "Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze..."

» , Katarzyna - PŁATNY STAŻ W BIURZE PODRÓŻY W CENTRUM KRAKOWA - "PŁATNY STAŻ W BIURZE PODRÓŻY: Poszukujemy młodej, chętnej osoby z pasją do..."

» Erasmus Spain, - Praktyki w Walencji, Hiszpania - "Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem praktyk w Hiszpanii. Nie dotyczy..."

» Biuro Podrózy TOP TRAVEL Pruszkow, Ewa - staż w Biurze Podrózy Pruszków - "Możliwy staz w Biurze Podrózy w Pruszkowie dla osoby chetnej do pracy w..."

» ITAKA, - ITAKA Jaworzno - "POSZUKUJEMY OSOBY CHĘTNEJ DO ODBYCIA STAŻU W SALONIE FIRMOWYM BIURA PODRÓŻY..."

» ITAKA, - ITAKA Jaworzno - "POSZUKUJEMY OSOBY CHĘTNEJ DO ODBYCIA STAŻU W SALONIE FIRMOWYM BIURA PODRÓŻY..."

reklama

» Noble Concierge sp. z o.o., Zofia - Stażysta w Dziale Obsługi Klienta - "Noble Concierge Sp. z o.o., lider luksusowych usług concierge w Polsce..."

» BT ZNP LogosTour, Ewelina - Praktyka/staż - BT ZNP LogosTour - "Biuro turystyczne w centrum Krakowa przyjmie osobę uczącą się, studiującą lub..."

» 4Business Team, Aleksandra Chudy - BIURO PODRÓŻY POSZUKUJE PRAKTYKANRA Z OJCZYSTYM J. ROSYJSKIM - "Firma 4business specjalizująca się w organizacji wyjazdów firmowych na..."

» Travelplanet.pl/Knurów, Aleksandra - STAŻ W TRAVELPLANET.PL - "Przyjmę na staż do TRAVEPLANET.PL/KNURÓW osoby z Gliwic i okolic - STAŻ PŁATNY..."


starsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2017 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com