TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» Wycieczki po świecie - Wakacyjny Świat - Specjalista ds. turystyki - "Poszukujemy osoby do odbycia stażu w biurze podróży w Zabrzu. Oferujemy: -..."

» - STAZ - "przyjmę na staż : uczniowe szkol turystycznych , studenci"

» Noble Concierge - Praktyki w dziale concierge - "Spółka Noble Concierge należy do grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest..."

» Biuro Turystyczne - Praktyka w Biurze Turystycznym - "Biuro Turystyczne z Wrocławia poszukuje zmotywowaną i zorganizowaną osobę do..."

» 4Business Team - PŁATNY STAŻ W BIURZE TURYSTYKI INCENTIVE - "Firma 4business specjalizująca się w organizacji wyjazdów firmowych na..."

» Wakacyjny Świat - Przyjmę na staż do biura podróży - "Przyjmę osobę na staż do biura podróży w Krakowie Wymagania: -komunikatywność..."

reklama

» VICTORIA TRAVEL - Płatny staż lub praktyki w biurze podróży w Warszawie - "Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze..."

» VICTORIA TRAVEL - Płatny staż w biurze podróży w Warszawie - "Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze..."

» Travpol Biuro Podróży - płatne praktyki absolwenckie - "TRAVPOL - Biuro Podróży Sp. z o.o. w Warszawie oferuje płatne 3-miesięczne..."

» bea travel - stażysta Cieszyn - "Poszukujemy stażysty do biura w Cieszynie od zaraz na okres trzech miesięcy, po..."


starsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2018 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com