TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam staż:
» BUSBUS sp. z o.o. - Praktykant E-Commerce - "BUSBUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje praktykanta na..."

» Podróże z Pasją spółka cywilna - Staż w biurze podróży w Radomiu - "Poszukujemy stażysty do pracy w biurze podróży w Radomiu. Od kandydatów..."

» EW-S Traveling Shoping - Stażysta/Specjalista ds. sprzedaży turystyki/ Gdańsk - "Dam staż/pracę w niepełnym wymiarze godzin w biurze podróży w Gdańsku...."

» - STAŻ- ITAKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - "Poszukujemy osoby chętnej do odbycia stażu w B.P.Itaka w Jastrzębiu-Zdroju...."

» Biuro Turystyczne BONTA - Staż w Biurze Turystycznym - "Poszukuję osoby na staż do Biura Turystycznego w Turku."

» Opal Travel - Stażysta - szkolenia i konferencje/incentive - "Opal Travel and Business Service poszukuje osób na stanowisko stażysty: Od..."

reklama

» Atlantis Travel - staż w Biurze Podróży Atlantis - "Poszukujemy osoby do odbycia stażu w renomowanym biurze podróży w..."

» Atlantis Travel - praktyka w biurze podróży - "Poszukujemy osoby do odbycia praktyki w renomowanym biurze podróży w..."

» Travelplanet.pl Tychy - Autoryzowany Partner Travelplanet.pl - staż - "Autoryzowany Partner Travelplanet.pl w Tychach przyjmie na staż. Oferujemy..."

» ATJ Lingwista - Płatny staż na 3-4 miesiące w Warszawie - "Biuro podróży ATJ Lingwista z 60 letnią historią szuka młodej osoby na odpłatny..."


starsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2021 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com