TUR-INFO.PL
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej


Ogłoszenia - dam pracę:
» ASTRAVEL S.C. - Specjalista d.s. turystyki Wakacje.pl Jastrzębie Zdrój - "Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś ciekawy świata. Złóż swoje CV na stanowisko..."

» Bp Smile Travel - pilot Włocju 26.06-03.07.2019 - "Witam, Dla grupy młodzieżowej w terminie 26.06-03.07.2019 poszukuje pilota na..."

» LEKTOR Travel sp. z .o.o - Lektor-wychowawca na kolonii językowej - "Praca na koloniach i obozach językowych w Polsce ! Nie czekaj i już dziś..."

» LEKTOR Travel sp. z o.o. - Wychowawca na obozie językowym - "Praca na koloniach i obozach językowych w Polsce ! Nie czekaj i już dziś..."

» Grace Tour - przewodnik po Warszawie - "Szukamy do stałej współpracy licencjonowanych przewodników po Warszawie z..."

» Visit360.pl - Business Development Specialist/Manager - turystyka/IT - "Szukamy osoby, która aktywnie będzie rozwijać projekt wirtualnych przewodników..."

reklama

» osrodek wypoczynkowy kama - pani do sprzatania - "Witam Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem poszukuje: 1. 3 pań do sprzątających 2...."

» Itaka - Specjalista ds. Turystyki, Warszawa - "Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI,..."

» PBP KARLIK - Pilot do FRANCJI - wyjazd narciarski Alpy 08.03-17.03.2019 - "poszukiwany PILOT do Francji - Alpy w terminie: 08.03-17.03.2019 - wyjazd z..."

» Biuro Podróży Obieżyświat - Pilotów/ animatorów do pracy z dziećmi - "Poszukujemy pilotów na wycieczki jednodniowe, wyjazdy z Krakowa, kilkudniowe po..."


starsze »


Wróć do strony głównej


Pełna wersja

© 2019 TUR-INFO.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt z nami

stat24.com